O firmie

Biowatt

Biowatt jest innowacyjnym i zorientowanym na jakość przedsiębiorstwem. Od 2010 roku profesjonalnie zajmujemy się planowaniem, projektowaniem, budową i serwisem biogazowni.

Firma dostarcza wysokiej jakości technologię i buduje biogazownie rolnicze, przemysłowe, wysypiskowe, na oczyszczalniach ścieków i biometanownie. Nasze biogazownie charakteryzują się wysoką efektywnością uzysku biogazu oraz technologicznym zaawansowaniem.

Realizujemy biogazownie, które są ekonomicznie uzasadnione, sprawne technologicznie oraz dopasowane do warunków lokalnego środowiska. Technologia Biowatt charakteryzuje się wysoką efektywnością uzysku biogazu oraz technicznym zaawansowaniem. Roczna wydajność instalacji biogazowych projektowanych i budowanych przez Biowatt dochodzi do 8 500 godzin.

Potencjałem firmy jest zespół wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem na rynku biogazu. Doświadczeni inżynierowie, technologowie, energetycy i specjaliści ochrony środowiska pracują z pełnym zaangażowaniem, wdrażając w życie ekologiczne i konkurencyjne cenowo koncepcje biogazu.

Szukasz pewnego wykonawcy?

Skontaktuj się z nami lub poznaj naszą pełną ofertę!

Przewiń do góry